Вакарчук готує відеозвернення щодо походу в політику: ЗМІ назвали імена соратників

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, за інформацією ЗМІ, готується до парламентських виборів. Правда, наразі незрозуміло, чи сам музикант збирається ставати депутатом, пише Telegram-канал "УП.Off the record", повідомляють Патріоти України.

"Разом з тим, він вже проводить політичні консультації про об'єднання "здорових демократичних сил". В найближче політичне оточення Вакарчука зараховують: колишню заступницю міністра економіки Юлію Клименко, колишнього виконавчого директора Transparency International Ярослава Юрчишина та радника міністра економрозвитку Ярослава Железняка", - йдеться у повідомленні.

"16 травня начебто планується відеозвернення Вакарчука, де музикант заявить, яким бачить своє політичне майбутнє", - додали в "УП.Off the record". Раніше ЗМІ повідомили, що лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук братиме участь у парламентських виборах і незабаром представить свою команду.

У кума Путіна великі проблеми: "ОПЗЖ" знаходиться на межі розпаду

вівторок, 22 вересень 2020, 19:59

Партія може розколотися через конфлікти між олігархами. Російські джерела повідомляють про розпад проекту "ОПЗЖ" напередодні місцевих виборів в Україні. Про це пише російський телеграм-канал "НЕЗИГАРЬ" з посиланням відразу на кілька джерел в оточенні п...

У скреп навчилися?: Китай показав відео про знищення бази ВПС США з кадрами з голлівудських фільмів

вівторок, 22 вересень 2020, 19:29

За словами джерела, близького до китайських військових, таке відбувається не вперше. Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) показала пропагандистське відео про міць ВПС країни, в якому використала кадри з голлівудських фільмів. Про це пише South China Mo...