Вакарчук готує відеозвернення щодо походу в політику: ЗМІ назвали імена соратників

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, за інформацією ЗМІ, готується до парламентських виборів. Правда, наразі незрозуміло, чи сам музикант збирається ставати депутатом, пише Telegram-канал "УП.Off the record", повідомляють Патріоти України.

"Разом з тим, він вже проводить політичні консультації про об'єднання "здорових демократичних сил". В найближче політичне оточення Вакарчука зараховують: колишню заступницю міністра економіки Юлію Клименко, колишнього виконавчого директора Transparency International Ярослава Юрчишина та радника міністра економрозвитку Ярослава Железняка", - йдеться у повідомленні.

"16 травня начебто планується відеозвернення Вакарчука, де музикант заявить, яким бачить своє політичне майбутнє", - додали в "УП.Off the record". Раніше ЗМІ повідомили, що лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук братиме участь у парламентських виборах і незабаром представить свою команду.

Хіти тижня. Поки Москва ганьбиться зі зразками "4+": Французи представили винищувач шостого покоління

понеділок, 18 листопад 2019, 23:05

Захід прискорює технологічний відрив від країн третього світу, куди за вимірами інноваційних можливостей давно скотилася "скрепна" недонаддержава. За наявними даними, основною причиною початку робіт зі створення французького винищувача шостого поколінн...

Експрезидент вбачає в цьому "руку Кремля": За що влада "кошмарить" Порошенка?

понеділок, 18 листопад 2019, 21:52

Проєкт подання зняття недоторканості з колишнього президента готовий. Власне, особливий інтерес Державного бюро розслідувань саме до Порошенка вже давно не дивує: голова цього органу Роман Труба заявляв, що прізвище екс-президента фігурує аж у 13 крим...