"Ваха" усе: В Україні ліквідували відомого бурята-"вагнерівця" (фото)

Українські військові ліквідували відомого найманця з Бурятії "Ваху", який брав участь у війні на боці окупантів. Ймовірно, його вбив снайпер. Про це повідомляють у місцевих Telegram-каналах, передають Патріоти України.

Зазначається, що офіційних даних про загибель "вагнерівця" немає. Відомо, що Володимир Анданов із 2014 року брав участь у загарбницькій війні проти українського народу. За свої незаконні дії у зоні ОРДЛО на батьківщині його нагородили медаллю "За бойові заслуги". Крім цього він воював у Сирії та Лівії.

Найманець служив у групі "Вагнер", відомої чисельними порушеннями законів та звичаїв війни, а також жорстоким поводженням з цивільними.


"Противника розбили, він відійшов": Міноборони РФ зробило заяву щодо боїв на Бєлгородщині

неділя, 4 червень 2023, 19:43

Міноборони Росії поширило заяву щодо ситуації у Новій Таволжанці, що на Білгородщині. Раніше російські Telegram-канали публікували відео вуличних боїв у цьому населеному пункті, передають Патріоти України. «4 червня підрозділами прикриття виявлено спро...

"Зарыли, как собаку": Окупант із дружиною обговорили похорон знайомого "вагнерівця" (аудіо)

неділя, 4 червень 2023, 19:29

Розмову окупанта з дружиною оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. Росіянин каже, що збиратиме гроші та шукатиме юриста, котрий допоможе йому звільнитися з війська. Хоча й ходять чутки, що це м...