ВАКС конфіскував багатомільйонні активи експрезидента "Мотор Січі" Богуслаєва, арештованого за держзраду

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції про застосування санкції у вигляді стягнення активів колишнього президента заводу Мотор Січ В'ячеслава Богуслаєва та гендиректора російської компанії Борисфен Петра Кононенка. Про це повідомила директорка Департаменту санкційної політики Міністерства юстиції Інна Богатих у Facebook.

За рішенням ВАКС держава отримає корпоративні права десятка юридичних осіб, серед яких 100% страхової компанії Мотор-Гарант, Вінницький авіазавод, ТОВ Вертольоти МСБ, Мотор-Банк, 74% фірми Жекон.
"В дохід держави стягнуто корпоративні права (Мотор банк, Мотор Гарант (страхова), Вінницький авіаційний завод та інші підприємства), нерухомість, земельні ділянки, грошові кошти (досить значна сума), зброя та інші активи. По окремих активах третіх осіб суд відмовив – оскаржуватимемо", - зазначила Богатих.
Нагадаємо, у листопаді 2022 року ключовий актив Богуслаєва завод Мотор Січ перейшов під контроль Міністерства оборони разом із чотирма іншими стратегічними підприємствами України: Укртатнафтою, АвтоКрАЗом, Укрнафтою та Запоріжтрансформатором.
У листопаді 2023 року Мотор Січ домовилась з АРМА про управління ще одним активом Богуслаєва - Вінницьким авіазаводом.

Як відомо, в жовтні 2023 року В'ячеслава Богуслаєва затримали за підозрою в державній зраді. Пізніше було оприлюднено докази його співпраці з РФ, а також відбувся арешт.

У ПАРЄ відреагували на удар росіян по гіпермаркету в Харкові

субота, 25 травень 2024, 22:14

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Теодорос Русопулос засуджує суботній авіаудар по будівельному гіпермаркету у Харкові. Про це він повідомив у соцмережі X, передають Патріоти України. "Атака на будівельний гіпермаркет у Харкові в суб...

Нардепка Устінова розповіла, як західні партнери ставляться до втрат своєї техніки на фронті

субота, 25 травень 2024, 21:44

Західні партнери розуміють, втрати техніки на війні – є нормальним явищем. При цьому вони зазначають бережне ставлення українських військових до іноземної допомоги. Про це розповіла членкиня української делегації та голова тимчасової спецкомісії Верхов...