
Глава МЗС Андрій Сибіга вкрай жорстко відреагував на рішення Угорщини заборонити в'їзд до країни командувачу української військової частини, відповідальної за атаку на нафтопровід "Дружба", передають Патріоти України.
"Наскільки безсоромно публікувати таке після жорстокого нападу терористичної держави Росії. Петере, якщо російський нафтопровід для тебе важливіший за українських дітей, вбитих Росією сьогодні вранці, це моральний занепад. Угорщина стоїть на неправильній стороні історії".
Так український міністр прокоментував заяву глави МЗС Угорщини Петера Сійярто про те, що у відповідь на останній удар України по нафтопроводу "Дружба" угорський уряд вирішив заборонити в'їзд командиру військової частини, відповідальної за цю атаку. Сійярто також назвав удар по нафтопроводу "атакою на суверенітет" його країни. Сибіга додав, що у справі заборони в’їзду Україна вживатиме дзеркальних заходів.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...