Вандали XXI сторіччя: Якщо інформація про продаж бруківки з Херсонеса підтвердиться, МЗС України повідомить міжнародних партнерів

Міністерство закордонних справ проводить перевірку інформації про продаж бруківки з музею-заповідника "Херсонес Таврійський", територія якого з 2013 року включена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Фейсбук-сторінку першого заступника міністра закордонних справ України Еміне Джапарову.

"Оголошення таке було розміщено на сайті Аvito . Тепер його там немає, вивчаємо ситуацію. Це, на жаль, страшна "класика" окупаційного жанру, яку в разі підтвердження, доведемо до міжнародних партнерів", - зазначила заступниця міністра.

За інформацією Крим.Реалії, 18 листопада повідомлялося про завершення робіт з укладання бруківки на території біля Свято-Володимирського кафедрального собору в Херсонесі. Як стверджують в адміністрації музею, покриття не було предметом охорони: воно було демонтовано.

Цього ж дня на сайті Аvito з'явилося оголошення про продаж понад 1000 кв. м бруківки, нібито демонтованої "з місця хрещення князя Володимира". Публікацію розмітили від імені компанії "Грунт опт.рф".

Адміністрація музею-заповідника назвала це оголошення провокацією. "Розцінюємо це як намагання недобросовісних продавців елементарно" набити "ціну на абсолютно звичайний товар, який відношення до музею-заповіднику не має", - йдеться на сайті "Херсонеса Таврійського". Пізніше адміністрація опублікувала лист, де компанія "Грунт опт.рф" вибачилася за розміщення цього оголошення.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: