"Вантаж 200", з "героїв" у "дембелі": Російський найманець розповів, як російське командування звільняє заднім числом "жмурів" з "гібридних" корпусів "ЛДНР" (відео)

Російський терорист Михайло Полинков розповів про типову політику російських окупантів на прикладі смерті одного з найманців "ЛНР", який зрадив Україну і воював на боці "руского міра", зазначають Патріоти України.

Так Полинков заявив, що померлого від серцевого нападу на "бойовому посту" жителя Слов'янська Євгена Невару командири з РФ звільнили заднім числом.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...