На думку військового експерта Павла Лузіна, з яким поговорив американський журнал, головна проблема російської суднобудівної галузі полягає у відсутності відповідних двигунів. «Російська промисловість досі не може виробляти двигуни, досить потужні і ефективні для цих типів кораблів», - вважає фахівець.
Видання зазначає, що Росія не може купити необхідні силові агрегати у західних країн через санкції (як і українські, котрими забезпечувалися російські крейсера, вертольотоносці та єдиний авіаносець Москви, збудований у Миколаєві.-ПУ).
«Новий авіаносець, ймовірно, російська промисловість побудувати не в силах», - констатує журнал.
Таким чином Forbes прокоментував січневе повідомлення ТАРС, присвячене проектам Невського проектно-конструкторського бюро (ПКБ), зокрема універсального морському кораблю (УМК) «Варан», здатному вміщати 24 багатоцільових літака, шість вертольотів і до 20 безпілотних літальних апаратів. Видання відзначило, що у Росії немає коштів на реалізацію даного проекту, а також відповідних безпілотників.
«Невське [ПКБ] мріє вголос», - пише журнал.
У січні видання The Drive написало, що Росії слід відмовитися від свого єдиного авіаносця - «проклятого» «Адмірала Кузнєцова», зосередившись на будівництві пари нових універсальних десантних кораблів (УДК).
Президент Росії Володимир Путін не проти перемовин щодо закінчення війни. Однак він хотів би хотів би, щоб переговори тривали на тлі воєнних дій, масованих обстрілів України та продовження контактів з президентом США Дональдом Трампом. Путіну потрібно,...
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...