Варшава не сидить, склавши руки: Очільник МЗС Польщі обговорив з американським візаві загрозу "Північного потоку-2"

Держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау обговорили співпрацю двох країн з боротьби із загрозою для енергетичної безпеки Європи. Зокрема вони обговорили протистояння "Північному потоку-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Держдепартаменту.

Глава Держдепу також відзначив "міцність польсько-американського партнерства" по лінії НАТО у вирішенні регіональних і глобальних проблем.

Вашингтон неодноразово заявляв про загрозу "Північного потоку-2" для Європи і про намір перешкодити його прокладці. Американська влада неодноразово вводила санкції щодо газопроводу. У грудні 2019 року роботи довелося призупинити через загрозу американських санкцій, відновити їх вдалося через рік.

Як писало РБК-Україна, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що "Північний потік-2" становить загрозу і умовою його запуску має бути деокупація українських територій.

Президент Володимир Зеленський вкотре зазначив, що виступає проти запуску газопроводу "Північний потік-2" і можливих компенсацій.

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...