
Держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау обговорили співпрацю двох країн з боротьби із загрозою для енергетичної безпеки Європи. Зокрема вони обговорили протистояння "Північному потоку-2", повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Держдепартаменту.
Глава Держдепу також відзначив "міцність польсько-американського партнерства" по лінії НАТО у вирішенні регіональних і глобальних проблем.
Вашингтон неодноразово заявляв про загрозу "Північного потоку-2" для Європи і про намір перешкодити його прокладці. Американська влада неодноразово вводила санкції щодо газопроводу. У грудні 2019 року роботи довелося призупинити через загрозу американських санкцій, відновити їх вдалося через рік.
Як писало РБК-Україна, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що "Північний потік-2" становить загрозу і умовою його запуску має бути деокупація українських територій.
Президент Володимир Зеленський вкотре зазначив, що виступає проти запуску газопроводу "Північний потік-2" і можливих компенсацій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...