
Жителі країни-агресора Росії, яка напала на Україну, почали прозрівати, що російських чоловіків відправляють на передову "на забій". Дружина одного з "мобіків" поскаржилася, що військове керівництво РФ не збирається повертати своїх окупантів додому. Перехоплення телефонної розмови росіянки опублікували на офіційному Youtube-каналі Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Громадянка країни-терориста зазначила, що в Росії усі мовчать про реальний стан справ на передовій в Україні. Вона наголосила, що Росія організувала так звану часткову мобілізацію, щоб відправити чоловіків "на забій". Водночас росіянка сказала, що ніхто не хоче шукати виходу із ситуації, що склалася.
Також вона наголосила, що в російських окупаційних військах солдатів, яких відправляють руйнувати українські міста, мародерити, убивати мирних українців та захоплювати населені пункти, "ніхто не цінує". "Вас на забій відправили! Давайте всі будемо мовчати, справді, бл*ть... Вибору немає, та ви не хочете шукати! Що б ти розумів, знаєш, що мені сьогодні сказали? У дев'ятку навіть зеків не беруть, а беруть на забій. Нікого там не цінують!" – сказала вона.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...