"Вас не бомблять, ви обманюєте!": У Латвії агресивна росіянка накинулася на українку з дитиною (відео)

Агресивна росіянка накинулася на українку з дитиною у Латвії. Спочатку жінка люб'язно розпочала діалог, а згодом розпочала неконтрольовану істерику. Українка зафіксувала неадекватну росіянку на відео, яке з'явилося у Telegram-каналі "Боже, яке к*нчене", передають Патріоти України.

Невідома росіянка підійшла до українки з дитиною на вулиці. Спершу вона поцікавилася, звідки вони родом. Ті відповіли, що з України. Після цього жінка почала діставати свій гаманець. Українка подумала, що жінка хоче їм матеріально допомогти й поспішила зазначити, що вони не потребують фінансової допомоги.

"А вона почала кидатися українськими гривнями, типу якісь українці залишили в якомусь візку. Казала, що нам допомагають, а ми к*нчені, що росіяни нас не бомблять, а ми обманюємо", – написала авторка відео.

Росіянка також намагалася зупинити жінку та хапала дитину. Побачивши, що українка почала знімати інцидент, одіозна жінка намагалася вибити телефон з рук.

Росія "допомогла", бо зацікавлена: Болгарія посварилася з Північною Македонією

неділя, 29 січень 2023, 19:40

Росія зацікавлена в розпалюванні конфліктів на Балканах, в тому числі між Болгарією та Північною Македонією. Про це заявив міністр закордонних справ Македонії Буяр Османі в інтерв'ю місцевій редакції "Радіо Свобода", передають Патріоти України. В остан...

Єврокомісія судитиметься одразу з шістьма країнами ЄС: Що саме вони порушили

неділя, 29 січень 2023, 19:00

Європейська комісія подає апеляцію до Суду ЄС проти шести країн-членів у зв'язку з їх нездатністю запобігти появі видів, шкідливих для європейської природи, інформують Патріоти України. Як повідомляє Delfi, Європейська комісія ухвалила рішення звернути...