
У німецькому місті Бад-Вісзее агресивна росіянка на дитячому майданчику накинулася на українців. Жінка без причини лаяла дворічного хлопчика і його маму, супроводжуючи свою істерику погрозами і звинуваченнями, передають Патріоти України.
Українка Оксана на своїй сторінці в Instagram розповіла, що розмовляла з мамою, коли почула, як незнайома росіянка звернулася до її сина: "Слухай сюди, чувак, ти зараз швиденько збираєш свої монатки і [їдеш - неценз] в свою х*хляндію. І матусю свою прихопи".
Водночас російськомовна жінка назвала себе" корінною німкенею", адже нібито приїхала до Німеччини 20 років тому. Після цього вона заявила, що диктатор Путін "все робить правильно" і скоро Росія простягнеться "від Москви до Мюнхена".
Жінка також заявила, що "українців потрібно знищувати як євреїв". Крім того, росіянка заохочувала дочку поводитися так само. Дитина обливала хлопчика водою, а її мама обзивала дитину нецензурною лайкою.
Українка звернулася до правоохоронців, щоб ті дали оцінку діям Росіянки. Поліцейські пообіцяли встановити її особу.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...