"Вас треба знищувати": У Німеччині росіянка накинулася на українку з дитиною

У німецькому місті Бад-Вісзее агресивна росіянка на дитячому майданчику накинулася на українців. Жінка без причини лаяла дворічного хлопчика і його маму, супроводжуючи свою істерику погрозами і звинуваченнями, передають Патріоти України.

Українка Оксана на своїй сторінці в Instagram розповіла, що розмовляла з мамою, коли почула, як незнайома росіянка звернулася до її сина: "Слухай сюди, чувак, ти зараз швиденько збираєш свої монатки і [їдеш - неценз] в свою х*хляндію. І матусю свою прихопи".

Водночас російськомовна жінка назвала себе" корінною німкенею", адже нібито приїхала до Німеччини 20 років тому. Після цього вона заявила, що диктатор Путін "все робить правильно" і скоро Росія простягнеться "від Москви до Мюнхена".

Жінка також заявила, що "українців потрібно знищувати як євреїв". Крім того, росіянка заохочувала дочку поводитися так само. Дитина обливала хлопчика водою, а її мама обзивала дитину нецензурною лайкою.

Українка звернулася до правоохоронців, щоб ті дали оцінку діям Росіянки. Поліцейські пообіцяли встановити її особу.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...