"Вас вбивають, ґвалтують, над вами знущаються. Ви - терпите… Може, досить?": Ярош різко звернувся до білорусів

Командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош вважає, що Кремль може використати білорусів в якості провокаторів у війні з Україною. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

За його словами, Лукашенко зараз робить все для того, щоб широкомасштабне вторгнення в Україну почалося з території Білорусі…“Друзі-білоруси! Для вас вже давно закінчилися «танці» і «мирна білоруська партизанка»… Вас вбивають, ґвалтують, над вами знущаються… Ви – терпите… Може, досить?”,- написав командувач УДА.

Тепер, на думку Яроша, білорусів Кремль використає в якості провокаторів у війні з Україною. “І ви, за путінські інтереси, будете гинути? Ми, українці, шануємо і любимо білорусів, але якщо удар по нас буде нанесено з вашої території, ми перетворимо ваше «мирне» холуйське життя у пекло…”, – звернувся він до жителів Білорусі.

“Якщо буде горіти українська земля, то вогонь протидіі окупаціі України буде палати і в Білорусі, і в Росії. Скидайте свого старого пропутінського маразматика! Інакше буде біда. Ми, украінці, за свою свободу, будемо воювати всіма доцільними методами і засобами… у тому числі, при вторгненні з вашої території, і в Білорусі”, – резюмує Командувач УДА.

"Схоже на те, що путіноїди лише виманили наших бійців із Азовсталі", - Тарас Чорновіл

вівторок, 17 травень 2022, 20:14

"Дуже надіюся, що це лише гра нервів, але сподівань на це мало, як і на припущення про якусь "вайну мєжду башнямі Кремля". Бо такі речі не допускають на рівні Держдуми. Ще станом на ранок були сильні сумніви, але тоді домінувала надія. Зараз її стало м...

Окупанти імітують атаки ЗСУ на мирних жителів Маріуполя для зйомки пропагандистських відео

вівторок, 17 травень 2022, 19:59

Російські окупанти готуються знімати постановочні шоу у знищеному Маріуполі. Рашисти вірять в те, що їм вдасться обманути увесь світ та заявити про непричетність до шалених бомбардувань та обстрілів міста, передають Патріоти України. Росіяни вже активн...