"Вата" шаленіє: Харків’янин з татуюванням на лобі "Кернес живий" зробив ще одне, на д*пі, з Порошенком за ґратами (фотофакти)

Житель Харкова Євген Івашко, у якого вже є на лобі татуювання з написом “Кернес живий”, зробив ще одне з портретом екс-президента Петра Порошенка. Відповідне відео харків’янин опублікував у Instagram.

Івашко заявив, що “набив” тату з нагоди повернення Порошенка до України. Чоловікові нанесли на сідницю зображення екс-президента, який тримається за тюремні ґрати. Нижче написано: “У в’язниці сьогодні макарони”.

За словами харків’янина, татуювання ще не закінчена і повністю воно буде готове 17 січня.

Ховаються від арешту: Яхти підсанкційних росіян почали вимикати систему ідентифікації

субота, 28 травень 2022, 23:14

Елітні яхти, пов’язані з підсанкційними російськими олігархами, почали відмикатись від автоматичної системи відстеження місцезнаходження, щоб уникнути арешту. Про це пише The Guardian, наводячи дані розслідування The Observer, повідомляють Патріоти Укр...

Просто "геніальне" рішення: Голова "Роскосмосу" пропонує надрукувати грошей замість заморожених активів РФ (відео)

субота, 28 травень 2022, 23:00

Генеральний директор державної корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін запропонував надрукувати гроші замість заморожених за кордоном в межах санкцій проти РФ. Про це в суботу, 28 травня, він заявив в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія 24", перед...