Вата в шоці: "Вірному путінцю" Кіркорову остаточно заборонили в'їзд до Литви

Литовським шанувальникам рашиста доведеться якось п'ять років жити без'кольору настрою синього".

Прихильник політики Путіна щодо агресії Росії проти України досі носить звання "Народний артист України"

Російський виконавець Філіп Кіркоров програв спробу оскаржити свою заборону в'їзду в Литву — тепер йому точно заборонено перетинати кордон країни протягом п'яти років, повідомляють Патріоти України з посиланням на LRT.

"Рішення суду першої інстанції залишено без змін", - заявила представник головного адміністративного суду Литви Нерінга Лукошявічене.

Таким чином, суд відхилив прохання кримнашиста скасувати рішення Вільнюського окружного адміністративного суду, який визнав законною постанову Департаменту міграції МЗС Литви про внесення Кіркорова до списку небажаних осіб від 19 січня цього року.

Нове рішення — остаточне та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що однією з причин заборони було те, що Філіп Кіркоров постійно відвідує і дає концерти в незаконно окупованому Криму, таким чином свідомо заперечуючи територіальну цілісність і суверенітет України, а також побічно виправдовуючи агресивні дії Кремля.

Бені приготуватись? Глава посольства США анонсувала санкції проти корупціонерів з України

четвер, 9 грудень 2021, 15:29

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін анонсувала запровадження санкцій США проти українських корупціонерів. Про це вона сказала на конференції "Сім років антикорупційної реформи" у четвер, зазначають Патріоти України. "Адміністрація ...

"Путину можем подарить специальную губозакаточную машинку ручной работы из снарядной гильзы", - Сазонов

четвер, 9 грудень 2021, 14:56

"Представитель украинской делегации в Трехсторонней контактной группе Сергей Гармаш говорит, что Кремль не заинтересован в полноценной работе Нормандского формата. Потому что в Нормандском формате нет ОРДЛО. А Москва очень хочет их видеть за столом пер...