Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України.

У ході оперативної роботи виявлено зразки запрошень "іноземних спостерігачів" щодо участі у незаконному псевдореферендумі на сході України.

Встановлено, що відповідні листи були підписані 29 вересня цього року, тобто через два дні після формального завершення псевдоголосування.

У СБУ повідомили, що представники місцевої окупаційної адміністрації намагались нібито запросити 16 іноземців для участі у фейкових заходах як зарубіжних "спостерігачів". Серед них – громадяни двох країн Європи і Центральної Азії.

При цьому датою "реєстрації" цих запрошень вказано 20 вересня. Таким чином, ворог намагався штучно збільшити присутність іноземних "гостей" на псевдореферендумі і за рахунок цього "легітимізувати" його на міжнародній арені.

Служба безпеки ідентифікувала та встановила місцеперебування всіх зрадників, колаборантів та їхніх "координаторів" з РФ, причетних до організації незаконного "референдуму".

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за:

  • ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
  • ч. 5, 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України, тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності винних осіб.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...