"Ваті" до уваги: Президент Зеленський з дружиною у Канаді вшанував пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Подружжя Зеленських поклало колоскові композиції до Меморіалу Голодомору у Торонто.

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою під час візиту до Канади 2 липня вшанував пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Вони поклали колоскові композиції до Меморіалу Голодомору у Торонто та оглянули пересувну мультимедійну експозицію Holodomor Bus, яка є частиною проекту Holodomor National Awareness Tour. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на офіційний сайт Президента України.

Також Президенту подарували художню композицію, присвячену полоненим українським морякам. Її підготували українські школярі з Торонто. «Для моряків дуже важливо щодня чути, що про них пам’ятають. Україна й Канада, яка є дуже великим другом нашої країни, – ми робитимемо все для того, щоб хлопці якнайшвидше повернулися додому», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави підкреслив, що необхідно продовжувати тиск на Росію, щоб звільнити моряків. «Я дуже вірю, що у Росії з’явиться таке бажання. Ми дуже хочемо цього», – сказав він.

Довідка. Меморіал Голодомору було урочисто відкрито 21 жовтня 2018 року. Він розташований на території виставкового комплексу на березі озера Онтаріо. Проект Holodomor National Awareness Tour реалізований Канадсько-українською фундацією за фінансового сприяння уряду Канади, провінційних урядів Онтаріо та Манітоби, а також родини мецената українського походження Дж. Темертея. Проект включає «пересувний клас» – автобус з інтерактивним обладнанням, який подорожуватиме школами Канади з метою донесення правди про події 1932-1933 рр. в Україні.


Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...