
Керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що акції з приводу "червоних ліній" для президента Володимира Зеленського під час "нормандського саміту" заважали перемовинам в Парижі. Про це скандальний політик заявив в ефірі програми "Право на владу", зазначають Патріоти України.
"Під час цієї дискусії президент Російської Федерації двічі заявив: "А як ви можете вести переговори, коли саме в цей момент у вас там на Майдані стоять активісти, стоять люди, які до президента ставлять певні вимоги?"
І звичайно це погіршувало переговорну позицію", - обурився голова ОПУ, котрий наказав застосувати проти мітингарів на Банковій силу.
Нагадаємо, 8 грудня на Майдані Незалежності пройшла акція "Червоні лінії для Зеленського", учасники якої хотіли окреслити "червоні лінії" для президента перед зустріччю "нормандської четвірки". А ввечері того ж дня на Банковій почався мітинг, учасники поставили кілька наметів і сцену. Пізніше організатори акції підтвердили, що президент не порушив "червоних ліній" та завершили мітинг.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...