Важка служба "слуги народу": Брата Стефанчука знову застукали сплячим у залі Ради (відео)

Молодшого брата першого віце-спікера ВР Руслана Стефанчук Миколи (також є нардепом від правлячої «Слуги народу») застали сплячим в сесійній залі. Це сталося в перший день пленарних засідань українського парламенту в 2021 році, повідомляють Патріоти України.

Член Комітету ВР з питань правової політики задрімав біля колони в сесійній залі.

Користувачі мережі відразу ж відреагували на конфуз з депутатом.

Аналогічний інцидент зі Стефанчуком-молодшим вже був зафіксований в 2019 році, тоді колегу розбудив інший парламентський «важковаговик» - Юрій Корявченков.

Стефанчуку-молодшому - 40 років. Судячи з його офіційної біографії, чоловік має 4 вищі освіти - закінчив юридичний факультет в Хмельницькому інституті регіонального управління та права, Хмельницький національний університет за спеціальністю «Соціальна педагогіка», Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Державна служба». У студентські роки грав в команді КВК «Три товстуни», в її складі в 1998 році став чемпіоном Асоціації команд КВК і чемпіоном «ІНТЕРЛІГО» команд КВК. На момент обрання до ВР викладав в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а потім працював адвокатом.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...