Важке озброєння стає ключовим: Експерт дав прогноз по ситуації на фронті найближчим часом

Є велика ймовірність, що російські сили після провалу наступу перейдуть до оборони на всіх напрямках. Таку думку висловив у своєму Telegram аналітик Національного інституту стратегічних досліджень, військовий експерт Микола Бєлєсков, передають Патріоти України.

За його словами, постає питання, чи вистачить сил, щоб займати оборону на відповідних рубежах, чи прийдеться для вирівнювання фронту відходити. "Окремо питання того, що інженерні війська ЗС РФ можуть на відповідних рубежах створити лінії оборони, що ускладнить завдання прориву оборони", - вважає Бєлєсков.

Бєлєсков переконаний, що невдовзі поставки важкого озброєння Заходом відіграватимуть ключову роль у битвах з окупантами. "В умовах вичерпання запасів озброєння, втрат і зношення техніки на озброєнні в ЗСУ постачання західного важкого озброєння плюс достатнього боєкомплекту стає ключовим в питанні організації як оборони так і наступу", - пише експерт.

І тут Україна повністю залежить від волі партнерів – від того, як вони бачать перспективи врегулювання війни. "Бо одна справа це робити ставку на повне знищення угруповання Росії, а інша – це робити ставку лише на ослаблення сил РФ, щоб підвести сторони до переговорів. По цьому питанню єдності на заході немає - навіть в уряді США є різні думки", - висловився Бєлєсков.

13 травня міністр оборони Олексій Резніков попередив українців про "складні тижні" на полі бою перед тим, як важке озброєння врівноважить сили. Цей період ЗСУ триматимуть оборону переважно власними силами.

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...