Важко повірити, що все так просто: У Росії заявили, що групу журналістів у ЦАР вбили, щоб пограбувати

Російські журналісти Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко працювали над фільмом про ПВК «Вагнер», коли їх жорстоко вбили.

Російську знімальну групу Орхана Джемаля в Центральноафриканській республіці вбили з метою пограбування. Такий висновок зробили слідчі РФ. Про це повідомив заступник голови Слідчого комітету Ігор Краснов, передає телеграм-канал «Раніше всіх. Ну майже", передають Патріоти України.

Нагадаємо, російські журналісти Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко працювали над фільмом про ПВК «Вагнер». Вони прибули в ЦАР влітку 2018 року. Коли їхали на зустріч зі своїм помічником в Центральноафриканській республіці, на них напали озброєні люди. Вижив водій, який віз журналістів, розповів, що коли автомобіль з росіянами знаходився в 23 кілометрах від Сібю, з кущів вийшли озброєні люди і відкрили вогонь по машині. Журналісти відразу ж загинули. У убитих нібито знайшли квитки на рейси Москва - Касабланка і Касабланка - Бангі (столиця ЦАР).
Петро Верзілов, який займається розслідуванням загибелі російської знімальної групи, вважає, що вбивці Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка могли спеціально прилетіти в ЦАР з Донбасу і покинути країну після злочину.

"Думайте не про переговори, а про захист у Гаазі": Данілов поставив на місце голову Радфеду РФ

четвер, 6 жовтень 2022, 23:00

Секретар РНБО Олексій Данілов порадив голові Радфеду РФ Валентині Матвієнко подумати не про переговори, а про покаяння і лінією захисту в Гаазі. Про це Данілов написав у Facebook, передають Патріоти України. "Порада Матвієнко: думайте не про мирні угод...

У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.