Важко повірити, що все так просто: У Росії заявили, що групу журналістів у ЦАР вбили, щоб пограбувати

Російські журналісти Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко працювали над фільмом про ПВК «Вагнер», коли їх жорстоко вбили.

Російську знімальну групу Орхана Джемаля в Центральноафриканській республіці вбили з метою пограбування. Такий висновок зробили слідчі РФ. Про це повідомив заступник голови Слідчого комітету Ігор Краснов, передає телеграм-канал «Раніше всіх. Ну майже", передають Патріоти України.

Нагадаємо, російські журналісти Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко працювали над фільмом про ПВК «Вагнер». Вони прибули в ЦАР влітку 2018 року. Коли їхали на зустріч зі своїм помічником в Центральноафриканській республіці, на них напали озброєні люди. Вижив водій, який віз журналістів, розповів, що коли автомобіль з росіянами знаходився в 23 кілометрах від Сібю, з кущів вийшли озброєні люди і відкрили вогонь по машині. Журналісти відразу ж загинули. У убитих нібито знайшли квитки на рейси Москва - Касабланка і Касабланка - Бангі (столиця ЦАР).
Петро Верзілов, який займається розслідуванням загибелі російської знімальної групи, вважає, що вбивці Орхана Джемаля, Олександра Расторгуєва та Кирила Радченка могли спеціально прилетіти в ЦАР з Донбасу і покинути країну після злочину.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...