"Важкопоранені отримали необхідну допомогу": Командир полку "Азов" терміново звернувся до українців (відео)

Командир полку "Азов" підполковник Денис Прокопенко записав відеозвернення. Він зазначив, що вище військове керівництво України дало наказ про збереження життя та здоров'я військовослужбовців гарнізону та припинення оборони міста. Відео опублікували в Telegram-каналі полку, передають Патріоти України.

"Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання, ми постійно наголошували на трьох найважливіших для нас умовах: цивільні, поранені та загиблі", - сказав він.

Прокопенко зазначив, що цивільних вдалося евакуювати. Важкопоранені отримали необхідну допомогу. Їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та доставкою на підконтрольну територію Україні. "Щодо загиблих героїв - процес триває. Сподіваюся, найближчим часом рідні та вся Україна зможе з почестями поховати своїх воїнів. Слава Україні!" - наголосив командир полку.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...