"Выбери город своей мечты - Киев, Одесса": Кремлівські пропагандисти спокушають дурнів їхати на могилізацію в Україну "шедевральним" рекламним роликом (відео)

Зікаво, згорілий екіпаж Т-90 де собі квартир понавибирав, в Києві на Хрещатику та Печерську, чи Одесі біля моря?

Пропагандисти закликають росіян приєднуватися до кривавої війни в Україні, щоб купити квартиру в Києві та Одесі

Російські окупанти вигадали новий спосіб, щоб заманити на війну дедалі більше своїх громадян. Наразі військовим, згодним воювати проти України за контрактом, пропонують купити квартири після захоплення великих українських міст. Відповідний ролик з'явився у мережі. Обурлива пропаганда розповсюджується під назвою «Вибери місто своєї мрії»

У Криму запустили ролик із рекламою служби в російській армії, яка, на думку авторів, дає можливість захопити будь-яке місто в Україні, яке сподобалося. Сюжет ролику полягає в тому, що між окупантами відбувається розмова:

«– Ти випадково не знаєш, де Печерські пагорби у Києві?

– Це центр. У мене там тітка живе, крутий район.

– А чого?

– Мрія у мене – квартиру хочу там купити», – зваблюють у ролику окупанти.

Потім окупант каже, що, мовляв, «війна закінчиться, Київ повернемо, родину туди перевезу».

«А я до Одеси рвану. Море люблю», – видав інший герой ролика.

Наприкінці на відео показано координати військової служби за контрактом РФ. Вказано, що звертатись потрібно до міста Сімферополь в окупованому Криму. Заклик «Вибери місто своєї мрії» зроблений на тлі назви обласних центрів України, зокрема Києва, Харкова, Дніпра, Кропивницького, Чернівців, Рівного, Одеси.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...