"Вбили солдатів Червоної армії": РФ готує нову абсурдну претензію Польщі

Очільник Держдуми РФ В'ячеслав Володін звинуватив сьогоднішнє керівництво Польщі у політиці ненависті до Росії. Свою заяву він опублікував у Telegram, передають Патріоти України.

Зокрема, він заявив, що за правління маршала Юзефа Пілсудського в Польщі відбувалися "жахливі злочини проти людства". Володін стверджує, що у 1919-1921 роках понад 30 тисяч солдатів та офіцерів Червоної армії було розстріляно та закатовано. "Того часу польські військові поводилися як нацисти", - зазначив він.

Володін заявив, що Слідчий комітет та Генпрокуратура РФ повинні провести всебічне розслідування обставин загибелі солдатів та офіцерів. Також він додав, що Польщу потрібно покарати за вбивство солдатів Червоної армії.

Не так давно Володін заявив, що Польща нібито має розрахуватися з Росією за те, що радянська армія звільнила її від німецьких окупантів. Політик заявив, що третина нинішніх польських територій являють собою райони з розвиненою інфраструктурою, промисловими підприємствами, а також багаті на природні ресурси нібито "завдяки" РФ.

Також Володін видав, що після Другої світової війни радянський народ "витратив на відновлення та розвиток Польщі за сьогоднішніми оцінками понад 750 млрд доларів".

Раніше В'ячеслав Володін закликав "притягнути до відповідальності" президента Польщі Анджея Дуду за слова, що Росія має виплатити репарації за Другу світову війну. У Дуди та в МЗС Польщі заявили, що не будуть на це реагувати.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...