Вбити якомога більше українців: Розвідка доповіла, як російські окупанти використовують "перемир'я" на Донбасі

Російські окупанти й колаборанти встановлюють на Донбасі мінні пастки й облаштовують інженерне обладнання. Про це із посиланням на інформацію Головного управління розвідки повідомила пресслужба Міністерства оборони України, , зазначають Патріоти України.

"Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій ы Луганській областях продовжує використовувати режим "тиші" для вдосконалення інженерного обладнання передових позицій з’єднань і частин "1 (Донецьк)" і "2 (Луганськ) АК", – мовиться в повідомленні.

Також загарбники застосовують диверсійно-розвідувальні групи й саперні підрозділи для перевірки мінних загороджень і встановлення нових мінних пасток із використанням протипіхотних мін російського виробництва, які заборонені міжнародними договорами.

У розвідці зауважили, що підконтрольні російським окупаційним адміністраціям медії розповсюджують фейкову інформацію про недотримання українською стороною умов розведення військ і відновлення найближчим часом повномасштабних бойових дій Збройними силами.


Проєкт згортають: Німеччина відмовляється від будівництва найбільшого бойового фрегата

четвер, 25 червень 2026, 16:28

Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...

Знайшли "лазівку": Кремль може оголосити білорусам "обов'язок" воювати за Росію, - ISW

четвер, 25 червень 2026, 15:42

Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...