Вбив понад 80 жінок: Російський маніяк-міліціонер захотів на війну в Україну, але не взимку

Ангарський маніяк Михайло Попков, який убив понад 80 жінок, заявив про бажання відправиться воювати проти України. Його називають найкривавішим серійним вбивцею в сучасній Росії. У коментарі виданню "Вести Іркутськ" він заявив, що "мріє потрапити в армію". При цьому, він не хоче їхати на війну взимку через холод, передають Патріоти України.

"Якщо я скажу, що в мене є таке бажання, це не зовсім щиро буде. Все-таки тому, що це не комп'ютерна гра й не художня книжка. А якщо реально виходити, об'єктивно, чесно, протягнути б ще січень-лютий, самі морози. Для мене морози - гірше. Я б, може, навіть не замислюючись погодився", - сказав Попков.

Засуджений до довічного ув'язнення вбивця сумнівається, що йому запропонують можливість стати гарматним м'ясом для російської влади.

Нагадаємо, в 2015 році суд Іркутської області засудив Попкова до довічного ув'язнення за 22 вбивства і два замахи. У січні 2017-го стало відомо, що Попков зізнався ще в 59 вбивствах і одному замаху. Вбивцю не могли зловити 20 років. Після затримання в 2012 році він розповів, що підбирав на своїй, а іноді й на службовій машині жінок. Якщо вони були нетверезі або їхня поведінка йому не подобалося, він відвозив їх на околицю міста і там вбивав.

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...