Ангарський маніяк Михайло Попков, який убив понад 80 жінок, заявив про бажання відправиться воювати проти України. Його називають найкривавішим серійним вбивцею в сучасній Росії. У коментарі виданню "Вести Іркутськ" він заявив, що "мріє потрапити в армію". При цьому, він не хоче їхати на війну взимку через холод, передають Патріоти України.
"Якщо я скажу, що в мене є таке бажання, це не зовсім щиро буде. Все-таки тому, що це не комп'ютерна гра й не художня книжка. А якщо реально виходити, об'єктивно, чесно, протягнути б ще січень-лютий, самі морози. Для мене морози - гірше. Я б, може, навіть не замислюючись погодився", - сказав Попков.
Засуджений до довічного ув'язнення вбивця сумнівається, що йому запропонують можливість стати гарматним м'ясом для російської влади.
Нагадаємо, в 2015 році суд Іркутської області засудив Попкова до довічного ув'язнення за 22 вбивства і два замахи. У січні 2017-го стало відомо, що Попков зізнався ще в 59 вбивствах і одному замаху. Вбивцю не могли зловити 20 років. Після затримання в 2012 році він розповів, що підбирав на своїй, а іноді й на службовій машині жінок. Якщо вони були нетверезі або їхня поведінка йому не подобалося, він відвозив їх на околицю міста і там вбивав.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...