"Вбивают клин!": У Росії комуністи несподівано збунтувалися проти пропаган**нів Путіна через Україну

У Комуністичній партії РФ розкритикували російських пропагандистів Ольгу Скабєєву, Євгена Попова і Володимир Соловйова через необ'єктивну оцінку подій в Україні й ненависть до країни. Про це йдеться в колонці, розміщеній на сайті московського міськкому Компартії і опублікованій у газеті "Правда", передають Патріоти України.

"Біда не в тому, що основні політичні токшоу на головному державному телеканалі Росії все більше перетворюються на "вечірку для своїх" із практично незмінним складом учасників. Біда в тому, що їхній зміст немов би цілеспрямовано стає все більш антиукраїнським, щоб ще сильніше відштовхнути один від одного наші народи", – заявили в КПРФ.

Комуністи також вважають, що Соловйов "навмисно запрошує до своєї програми гостей, які "вбивають клин "між народами Росії і України". У КПРФ додали, що така поведінка ставить під загрозу "можливе примирення двох країн, відносини між якими останнім часом помітно покращилися". Скабєєву і Попова в КПРФ звинуватили в занадто агресивній антиукранскій риториці. Заяви пропагандистки про те, що Росія буде "брати Україну" в партії назвали неприпустимими.

Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

понеділок, 5 червень 2023, 12:42

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України. За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подіб...

Пригожин заявив про просування ЗСУ під Бахмутом і закликав Шойгу померти героєм (мапа)

понеділок, 5 червень 2023, 12:30

Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України. Він зазначив, що в ході локального контрнаступу З...