"Вбивали тоді. Вбивають зараз": Українці біля посольства РФ встановили хрести та запалили свічки у пам'ять про жертв Голодомору (відео)

Прихильники "Національного корпусу" провели біля будівлі посольства Росії в Києві акцію під назвою "Вбивали тоді. Вбивають зараз", повідомляють Патріоти України.

Учасники акції встановили поруч з посольством 33 залізні хрести на знак пам'яті про українців, які загинули під час Голодомору.

Вони розгорнули банери з написами: "Вбивали тоді. Вбивають зараз", "Десять мільйонів на вашій совісті" і "Пам’ятаємо, хто наші вороги".


Учасники акції заявляли під час виступу, що РФ як правонаступниця СРСР має взяти відповідальність за Голодомор, як свого часу відповідальність за Голокост взяла на себе Німеччина, і виплатити Україні компенсацію за геноцид українців.

В кінці акції вони запалили фаєри.


Активісти встановили біля посольства РФ хрести у память про жертв Голодомору 06
Активісти встановили біля посольства РФ хрести у память про жертв Голодомору 08


"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...