"Вбивали тоді. Вбивають зараз": Українці біля посольства РФ встановили хрести та запалили свічки у пам'ять про жертв Голодомору (відео)

Прихильники "Національного корпусу" провели біля будівлі посольства Росії в Києві акцію під назвою "Вбивали тоді. Вбивають зараз", повідомляють Патріоти України.

Учасники акції встановили поруч з посольством 33 залізні хрести на знак пам'яті про українців, які загинули під час Голодомору.

Вони розгорнули банери з написами: "Вбивали тоді. Вбивають зараз", "Десять мільйонів на вашій совісті" і "Пам’ятаємо, хто наші вороги".


Учасники акції заявляли під час виступу, що РФ як правонаступниця СРСР має взяти відповідальність за Голодомор, як свого часу відповідальність за Голокост взяла на себе Німеччина, і виплатити Україні компенсацію за геноцид українців.

В кінці акції вони запалили фаєри.


Активісти встановили біля посольства РФ хрести у память про жертв Голодомору 06
Активісти встановили біля посольства РФ хрести у память про жертв Голодомору 08


"Ми володіємо інформацією про плани супротивника": Данілов про ймовірні провокації до Дня Незалежності

четвер, 11 серпень 2022, 21:14

Окупанти регулярно готують різноманітні підступні кроки проти України. Зараз вони збираються влаштувати потужну провокацію проти Володимира Зеленського. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передають Патріоти У...

Міністр оборони Британії розповів, чому у війні з Україною Путін робив ставку на серпень

четвер, 11 серпень 2022, 20:52

Президент РФ Володимир Путін розраховував на те, що західним союзникам до серпня набридне підтримувати Україну, а тому він зможе захопити її в цей період. Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес на конференції в Копенгагені, передають П...