Вбивство Шеремета: Справа може бути пов'язана із олігархом-втікачем, який зараз у Росії

За місяць до смерті журналіст зустрічався з Олександром Клименком в Москві.

Павло Шеремет був засмучений чимось після зустрічі з олігархом. Фото: Главком.

Вбивство журналіста Павла Шеремета нібито могло бути пов'язане з олігархом-втікачем Олександром Клименком, ексміністром доходів і зборів в уряді Миколи Азарова. Таку версію озвучило видання "Заборона", але вона відрізняється від офіційних висновків слідства, передають Патріоти України.

Журналісти повідомили, що отримали документ про те, що в серпні 2016 після загибелі Шеремета в поліцію звернулася громадянка Марина Мацюк. Вона нібито розповіла, що її знайомий, уродженець Донецька Максим Зотов особисто зізнався їй у злочині. Він, за даними видання, тісно пов'язаний з Клименком, який був неформальним власником Радіо "Вести", де працював Шеремет.

Як пише "Заборона", за місяць до смерті журналіст зустрічався з Клименком в Москві. Той нібито просив Шеремета придумати план повернення в Україну, яку він покинув в 2014 році після Майдану. Колеги Шеремета розповіли, що після цієї зустрічі журналіст був стурбований і засмучений.

За даними ЗМІ, слідство з невідомих причин "не дало хід виявленій нами версії, незважаючи на наявність конкретних показань свідків". Офіційний представник МВС Артем Шевченко підтвердив, що контакти Шеремета з Клименком в Росії виглядали для слідства підозріло, проте цю версію не вдалося перевірити через неможливість співпраці з російськими правоохоронними органами.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...