
У російському Санкт-Петербурзі затримали 17-річну школярку та склали на неї протокол за статтею про "дискредитацію" російської армії. Дівчину звинуватили в тому, що вона зробила напис "Вбивці, ви самі його розбомбили. Іуди" на інсталяції у вигляді серця з написом "Маріуполь", передають Патріоти України.
Про це повідомили у пресслужбі МВС виданню "Север.Реалии". Ім'я затриманої не повідомили, але ЗМІ дізналися, що вона є ученицею 11-го класу однієї зі шкіл міста. Після складання протоколу дівчину відпустили під зобов'язання щодо явки.
Зазначимо, що 18 грудня в Санкт-Петербурзі на інсталяції у вигляді двох сердець з написом "Петербург-Маріуполь", який на той момент встановили лише тиждень тому, з'явився вказаний напис. Після цього кілька робітників зняли обшивку інсталяції, вирішивши замінити її на нову. Наразі інсталяцію демонтовано.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...