"Вбивці, ви самі його розбомбили": У Росії затримали школярку за напис на інсталяції про Маріуполь

У російському Санкт-Петербурзі затримали 17-річну школярку та склали на неї протокол за статтею про "дискредитацію" російської армії. Дівчину звинуватили в тому, що вона зробила напис "Вбивці, ви самі його розбомбили. Іуди" на інсталяції у вигляді серця з написом "Маріуполь", передають Патріоти України.

Про це повідомили у пресслужбі МВС виданню "Север.Реалии". Ім'я затриманої не повідомили, але ЗМІ дізналися, що вона є ученицею 11-го класу однієї зі шкіл міста. Після складання протоколу дівчину відпустили під зобов'язання щодо явки.

Зазначимо, що 18 грудня в Санкт-Петербурзі на інсталяції у вигляді двох сердець з написом "Петербург-Маріуполь", який на той момент встановили лише тиждень тому, з'явився вказаний напис. Після цього кілька робітників зняли обшивку інсталяції, вирішивши замінити її на нову. Наразі інсталяцію демонтовано.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...