
У російському Санкт-Петербурзі затримали 17-річну школярку та склали на неї протокол за статтею про "дискредитацію" російської армії. Дівчину звинуватили в тому, що вона зробила напис "Вбивці, ви самі його розбомбили. Іуди" на інсталяції у вигляді серця з написом "Маріуполь", передають Патріоти України.
Про це повідомили у пресслужбі МВС виданню "Север.Реалии". Ім'я затриманої не повідомили, але ЗМІ дізналися, що вона є ученицею 11-го класу однієї зі шкіл міста. Після складання протоколу дівчину відпустили під зобов'язання щодо явки.
Зазначимо, що 18 грудня в Санкт-Петербурзі на інсталяції у вигляді двох сердець з написом "Петербург-Маріуполь", який на той момент встановили лише тиждень тому, з'явився вказаний напис. Після цього кілька робітників зняли обшивку інсталяції, вирішивши замінити її на нову. Наразі інсталяцію демонтовано.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...