
У російському Санкт-Петербурзі затримали 17-річну школярку та склали на неї протокол за статтею про "дискредитацію" російської армії. Дівчину звинуватили в тому, що вона зробила напис "Вбивці, ви самі його розбомбили. Іуди" на інсталяції у вигляді серця з написом "Маріуполь", передають Патріоти України.
Про це повідомили у пресслужбі МВС виданню "Север.Реалии". Ім'я затриманої не повідомили, але ЗМІ дізналися, що вона є ученицею 11-го класу однієї зі шкіл міста. Після складання протоколу дівчину відпустили під зобов'язання щодо явки.
Зазначимо, що 18 грудня в Санкт-Петербурзі на інсталяції у вигляді двох сердець з написом "Петербург-Маріуполь", який на той момент встановили лише тиждень тому, з'явився вказаний напис. Після цього кілька робітників зняли обшивку інсталяції, вирішивши замінити її на нову. Наразі інсталяцію демонтовано.
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...