Вбивця новітніх російських Т-72: З'явилося ефектне відео можливостей українського Т-64 зразка 2017

З'явилося відео можливостей українського модернізованого Т-64, зразка 2017 року. Відповідне звіт опублікував Defense Express Channel, зазначають Патріоти України.

Танк оснащений новим динамічним захистом, цифровим зв'язком, супутниковою навігацією, прицілом і засобами спостереження для ведення бою вночі. ЗСУ вже передано більше 150 одиниць Т-64 зразка 2017 року. Велика частина танків була модернізована «Харківським бронетанкових заводом», до якого згодом приєднався і «Львівський бронетанковий завод».

Нагадаємо, російський військовий кореспондент і експерт Олексій Хлопотов заявив, що поліпшена версія українського Т-64 перевершує російський модернізований танк Т-72Б3.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...