"Вбивця-садист знущається": Путін буквально розписався у тому, що він - замовник вбивства Навального, - Ейдман

"Вчора, одразу після вбивства Навального, Путін надав звання генерал-полковника першому заступнику директора ФСВП (Федеральної служби виконання покарань) Валерію Бояринєву", - про це на своїй сторінці у Facebook повідомив соціолог Ігор Ейдман, брат убитого Борис Нємцова, передають Патріоти України.

"Нагадаю, що невдовзі після вбивства кадировцями Бориса Нємцова, Путін нагородив Кадирова орденом "Пошани", а в день п'ятиріччя цього вбивства дав одному з його організаторів, члену Ради федерації Сулейману Геремєєву медаль ордена За заслуги перед Отечеством".

Валерій Бояринєв

Нагороджуючи після політичних вбивств їхніх організаторів, Путін буквально розписується у тому, що він – замовник. Для чого? Все пояснює цитата з радянського фільма "Місце зустрічі змінити не можна" (де бандити малювали чорну кішку на місці своїх злочинів):

- Навіщо це?

- Ну, для форсу бандитського.

От ніби сміються вони з нас, знущаються. Почерк свій хочуть показати. Саме так, вбивця-садист знущається, знущається з матерів, родичів і друзів убитих, з усіх нас. Мовляв, я вбив, і що ви мені зробите? А й справді, часом охоплює відчуття безсилля перед відвертим, цинічним злом, на яке поки що немає управи.

Проте є у цьому публічному визнанні й позитивний момент. Тепер ми знаємо ім'я не лише замовника (з Путіним і так було зрозуміло), а й одного з організаторів вбивства. Це новий генерал-полковник Валерій Бояринєв з ФСВП. Рано чи пізно відповідатимуть усі".

Не 5 млн, як роздмухувати паніку в ЗМІ: Washington Post повідомила, скільки КНДР могла передати Росії артилерійських снарядів

неділя, 23 червень 2024, 18:00

За півроку Північна Корея могла поставити країні-терористу Росії 1,6 млн артилерійських снарядів. Таку кількість озброєння з КНДР путінська армія могла отримати в період із серпня 2023 року до січня 2024 року, передають Патріоти України. Десятки тонн б...

"Реалістична дата": Дипломат назвав орієнтовний рік вступу України в ЄС

неділя, 23 червень 2024, 17:50

Україна може стати членом Європейського Союзу 2030 року - ця дата є найбільш реалістичним терміном вступу. Про це в ефірі "Еспресо" розповів президент Української асоціації зовнішньої політики Володимир Хандогій, передають Патріоти України. "Я не люб...