У зв'язку з наступом російських військових мер Києва, голова Київської міськдержадміністрації Віталій Кличко заявив про запровадження у Києві комендантської години.
«Друзі! Київ відсьогодні вводить комендантську годину. Діятиме вона з 22:00 до 7:00. Це вимушений крок, але за нинішніх умов військової агресії та воєнного стану, необхідний для безпеки жителів столиці.
Громадський транспорт під час комендантської години не працюватиме. При цьому станції метрополітену будуть доступні у вигляді укриття у цілодобовому режимі.
Прохання до всіх киян вчасно повертатися додому. За крайньої потреби пересування містом під час комендантської години, зокрема працівникам змін підприємств критичної інфраструктури, обов'язково потрібно мати при собі документи, що засвідчують особу", — сказав мер.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...