Вчителей знайти не можуть: Росіяни намагаються "запустити" ще одну школу в Маріуполі

Росіяни намагаються "запустити" ще одну школу. Але вже два тижні не можуть знайти ані директора, ані вчителів, повідомляють Патріоти України.

За словами радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, окупанти намагаються запустити роботу другої школи. Спочатку йшлося про школу № 5 у Лівобережному районі. Але зараз ними обрано школу №41.
Стан школи зараз можна побачити на фото — за таких умов окупанти збираються «навчати» дітей, зазначає Андрющенко. Але є й хороші новини, пише радник мера, протягом двох тижнів вони не можуть знайти людину на директора школи та зібрати будь-який за кількістю склад учителів.

В авто знайшли чимало "цікавих" речей: Під Києвом затримали представника УПЦ МП (фото)

субота, 10 червень 2023, 20:44

Нещодавно у Київській області правоохоронці затримали ченця УПЦ МП за роботу на Росію, а декілька днів тому на в'їзді до Києва прикордонники затримали священника УПЦ МП, у телефоні якого знайшли подяку від "колег" з російської Твєрі та російські контак...

Секретар РНБО розповів, як окупанти прорахувалися з підривом Каховської ГЕС

субота, 10 червень 2023, 20:15

Російські окупанти при підриві дамби Каховської ГЕС не розрахували, що вода може затопити їхні позиції. В результаті, вони мають втрати особового складу і техніки. Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов в ...