Вчився у Києві та командував у Сирії: У РФ змінили командира Західного військового округу,

У Західному військовому окрузі призначено нового командувача, ним став генерал-майор Роман Бердников. Про це повідомляє РБК з посиланням на власні джерела у війську, передають Патріоти України.

Генерал-майор Роман Бердніков раніше був командувачем загальновійськового об'єднання Східного військового округу, а пізніше командував угрупуванням російських військ у Сирії.

Бердніков 1991 року закінчив Київське суворовське училище. Як зазначає РБК, в одному зі своїх інтерв'ю, відповідаючи на питання про військову кар'єру, він згадував:

"На Україні, де я навчався у Київському суворовському училищі, тоді вже почався утиск за національною ознакою. Пам'ятаю, перед нашим випуском націоналісти РУХ убили суворовця… Треба було визначатися не лише ким бути надалі, а й у якій країні жити".

Відправлений у відставку генерал-полковник Олександр Журавльов командував силами ЗВО з 2018 року, до цього він, як і Бердников, командував угрупуванням сил у Сирії. У 2018 указом президента Росії Володимира Путіна йому надали звання Герой Росії.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" у профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...