Вдають з себе українських патріотів: Данілов розповів, як агенти РФ хочуть "розхитати" Україну

Країна-агресор Росія й далі намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні, замаскувавши свою агентуру під українських патріотів. На тлі невдач на фронті це перетворюється на одне з основних завдань РФ. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на своїй сторінці в Twitter. Він наголосив, що споконвічні плани РФ щодо знищення України як нації залишаються в силі, передають Патріоти України.

"Питання внутрішньої дестабілізації України через російську агентуру – питання номер один для РФ", – написав Данілов. За його словами, Москва запустила в Україні "операцію під умовною назвою "хамелеон", коли російська агентура маскується під націонал-патріотів". Разом із тим він додав, що загалом свої плани РФ не змінює.

"Плани – знищення нас як держави. Знищення населення. Ці плани у них вже давні, тому для нас це не було новиною", – сказав Данілов у інтерв'ю. Він зазначив, що, на превеликий жаль, сьогодні "вони мають велике бажання втілити ці плани в життя". "Завдання ж нашої країни, збройних сил, воїнів, – щоб ці плани не збулися", – наголосив секретар РНБО.Данілов також закликав українців не чекати смерті президента-агресора Володимира Путіна, оскільки ситуація в Росії така, що на його місце прийде такий самий "Путін".

Двоє вже під вартою: Депутати, коп та податківці з деокупованої Харківщини отримали підозри про державну зраду (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 14:00

Іще шістьох зрадників та колаборантів викрили на звільнених територіях Харківської області. Під час тимчасової окупації Харківської області вони добровільно приєдналися до росіян і допомагали їм розграбовувати регіон та переслідувати мешканців. Про це ...

Голові НБУ повідомили про підозру - САП

четвер, 6 жовтень 2022, 13:29

Голові Національного банку України Кирилу Шевченку повідомлено про підозру. Про це в Facebook повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, факти, викладені в повідомленні про підозру, не стос...