Вдають з себе українських патріотів: Данілов розповів, як агенти РФ хочуть "розхитати" Україну

Країна-агресор Росія й далі намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні, замаскувавши свою агентуру під українських патріотів. На тлі невдач на фронті це перетворюється на одне з основних завдань РФ. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на своїй сторінці в Twitter. Він наголосив, що споконвічні плани РФ щодо знищення України як нації залишаються в силі, передають Патріоти України.

"Питання внутрішньої дестабілізації України через російську агентуру – питання номер один для РФ", – написав Данілов. За його словами, Москва запустила в Україні "операцію під умовною назвою "хамелеон", коли російська агентура маскується під націонал-патріотів". Разом із тим він додав, що загалом свої плани РФ не змінює.

"Плани – знищення нас як держави. Знищення населення. Ці плани у них вже давні, тому для нас це не було новиною", – сказав Данілов у інтерв'ю. Він зазначив, що, на превеликий жаль, сьогодні "вони мають велике бажання втілити ці плани в життя". "Завдання ж нашої країни, збройних сил, воїнів, – щоб ці плани не збулися", – наголосив секретар РНБО.Данілов також закликав українців не чекати смерті президента-агресора Володимира Путіна, оскільки ситуація в Росії така, що на його місце прийде такий самий "Путін".

Сніданок під обстрілом: Бійці ЗСУ показали, як готують їжу на передовій

вівторок, 28 червень 2022, 0:29

Воїни Збройних сил, які захищають Україну на найгарячіших напрямках фронту, встигають не тільки воювати, а й знаходять час для жартів, без яких, кажуть, на війні неможливо. Вони поділилися позитивними кадрами із приготування сніданку, передають Патріот...

"Дуже люті бої": Експерт назвав сценарій розвитку війни України з Росією

вівторок, 28 червень 2022, 0:26

Військовий експерт Михайло Самусь вважає, що в майбутньому в Україні під час війни з Російською Федерацією триватимуть дуже люті бої на Донбасі, а також він сподівається на позитивні зміни в Херсоні та на Мелітопольському напрямку, передають Патріоти ...