Вдають з себе українських патріотів: Данілов розповів, як агенти РФ хочуть "розхитати" Україну

Країна-агресор Росія й далі намагається дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні, замаскувавши свою агентуру під українських патріотів. На тлі невдач на фронті це перетворюється на одне з основних завдань РФ. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на своїй сторінці в Twitter. Він наголосив, що споконвічні плани РФ щодо знищення України як нації залишаються в силі, передають Патріоти України.

"Питання внутрішньої дестабілізації України через російську агентуру – питання номер один для РФ", – написав Данілов. За його словами, Москва запустила в Україні "операцію під умовною назвою "хамелеон", коли російська агентура маскується під націонал-патріотів". Разом із тим він додав, що загалом свої плани РФ не змінює.

"Плани – знищення нас як держави. Знищення населення. Ці плани у них вже давні, тому для нас це не було новиною", – сказав Данілов у інтерв'ю. Він зазначив, що, на превеликий жаль, сьогодні "вони мають велике бажання втілити ці плани в життя". "Завдання ж нашої країни, збройних сил, воїнів, – щоб ці плани не збулися", – наголосив секретар РНБО.Данілов також закликав українців не чекати смерті президента-агресора Володимира Путіна, оскільки ситуація в Росії така, що на його місце прийде такий самий "Путін".

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...