
Внаслідок російського удару по об'єктах енергетики та цивільної інфраструктури Конотопа 14 людей зазнали поранень, заявили військова адміністрація Сумської області, прокуратура Сумщини та Нацполіція у Telegram, передають Патріоти України.
"Росіяни застосували БпЛА типу "Шахед", скерувавши їх у тому числі на житлові будинки, заклади освіти та медицини. Попередьно, внаслідок ворожої атаки поранення різного ступеня тяжкості отримали 13 людей".

В ОВА зазначили, що на місці працюють аварійно-рятувальні служби.

Згодом прокуратура Сумщини повідомила, що кількість постраждалих зросла до 14. Окупанти актували безпілотниками об’єкти критичної та цивільної інфраструктури.

Дослівно прокуратура: "Станом на 8 ранку за медичною допомогою звернулись 14 цивільних осіб, пошкоджено 7 багатоквартирних будинків, 1 приватний житловий будинок, медичний та навчальний заклади, 3 автомобілі, гаражний кооператив, магазин, банківська установа".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...