
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Україна нарощуватиме видобуток власного газу, передають Патріоти України.
На центральному рівні вже спрощено дозвільні процедури, впроваджено електронні аукціони і розроблено комплекс законодавчих змін для "пожвавлення" українського газовидобутку. Про це голова уряду написав у своєму Telegram-каналі у четвер, 13 лютого.
"До підписання готуються 9 угод щодо розподілу вуглеводневих надр, а також запущено "Інвестиційний атлас надрокористувача", на який нанесли понад 100 готових до надрокористування об'єктів, зокрема перспективні нафтогазові площі. У лютому вже стартують 12 аукціонів щодо ділянок через електронні торги", – написав Гончарук. Окремо він зазначив, що Україна не продає самі родовища, а лише дозволи на користування надрами.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...