
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Україна нарощуватиме видобуток власного газу, передають Патріоти України.
На центральному рівні вже спрощено дозвільні процедури, впроваджено електронні аукціони і розроблено комплекс законодавчих змін для "пожвавлення" українського газовидобутку. Про це голова уряду написав у своєму Telegram-каналі у четвер, 13 лютого.
"До підписання готуються 9 угод щодо розподілу вуглеводневих надр, а також запущено "Інвестиційний атлас надрокористувача", на який нанесли понад 100 готових до надрокористування об'єктів, зокрема перспективні нафтогазові площі. У лютому вже стартують 12 аукціонів щодо ділянок через електронні торги", – написав Гончарук. Окремо він зазначив, що Україна не продає самі родовища, а лише дозволи на користування надрами.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....