Президент України Володимир Зеленський подякував воїнам харківського батальйону територіальної оборони, які відтіснили окупантів та вийшли на державний кордон із РФ, передають Патріоти України.
Українські бійці на Харківщині витіснили російських окупантів на ділянку державного кордону між Україною та Росією і доповіли про це вранці, 16 травня, президенту України Володимиру Зеленському. Своєю чергою, український лідер висловив свою безмежну вдячність захисникам.
Своє звернення глава держави опублікував в Instagram. "Хлопці! Харків! 227 батальйон" 127 бригада тероборони України! Дуже вам вдячний від усіх українців, від кожного, від себе, від моєї сім'ї. Вдячність моя без кордонів і бажаю вам усім здоров'я. Бережіть себе", – наголосив Зеленський.
Президент також подякував батькам бійців, наголосивши, що вони - молодці. Наприкінець Зеленський сказав - "все буде Україна". "І всім таким, як ви, воїнам, дуже дуже дякую! Все буде Україна! Слава Україні", - підсумував президент.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...