Велика ймовірність, що Росію таки визнають державою-спонсором тероризму, - Дмитро Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба вважає, що зараз велика ймовірність визнання Росії державою — спонсором тероризму, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Дмитро Гордону, відповідаючи на запитання про те, наскільки велика ймовірність того, що Росію визнають державою — спонсором тероризму, він сказав: «Велика, чим довше йде війна, тим більшою буде ймовірність».

«У всьому світі статус держави – спонсора тероризму – це політичне тавро, але в одній країні світу статус держави – спонсора тероризму має конкретні юридичні наслідки. Це США», - сказав міністр.

Кулеба повідомив, що це питання президент України Володимир Зеленський особисто тримає на контролі та «визначив його як пріоритет». Але, за словами міністра, американці опираються, тому що для їхньої країни це рішення матиме наслідки у відносинах із Росією.

«Але ми працюємо, щоби це сталося. І Росія дуже допомагає. Жаль, що ціною наших життів. Але вони не покладаючи рук, роблять свій внесок у цю скарбничку», — сказав Кулеба.

Раніше країна-агресор заявила США, що якщо Вашингтон визнає РФ країною - спонсором тероризму, Кремль визнає такий крок "точкою неповернення" в російсько-американських відносинах.

Концепція «держава — спонсор тероризму» — термін, який використовує Держдепартамент США для позначення тих країн, «які неодноразово надавали підтримку актам міжнародного тероризму». Рішення про визнання тієї чи іншої країни "спонсором тероризму" приймає держсекретар США.

Станом на літо 2022 року до американського списку держав-спонсорів тероризму входять чотири країни: Куба, КНДР, Іран та Сирія.

"Питання виживання нації": Арестович заявив, що українських студентів можуть мобілізувати в разі потреби

неділя, 25 вересень 2022, 10:30

У даний час студентів, які навчаються у вузах за кордоном, припинили випускати з України. Про це у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним сказав радник ОП Олексій Арестович. Він зазначив, що зараз на кону стоїть питання існування українс...

У Херсоні ліквідували нардепа-зрадника Журавка - на місці вибуху "випадково" опинилися пропагандисти

неділя, 25 вересень 2022, 10:28

В окупованому Херсоні було знищено готель у центрі міста. Пропагандисти стверджують, що удар нібито завдали Збройні сили України, внаслідок чого загинув зрадник нашої країни, колаборант й ексдепутат Верховної Ради Олексій Журавко, передають Патріоти У...