Велика "многоходовочка" Бацьки? Лукашенко кличе в Білорусь генпрокурорів України і Росії через затриманих найманців "Вагнера"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив в свою країну генеральних прокурорів Росії і України. Вони повинні взяти участь в розгляді в ситуації із затриманими бойовиками ПВК "Вагнера". Таку заяву Лукашенко зробив під час наради щодо забезпечення безпеки виборчої кампанії, передають Патріоти України.

Тим часом глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Україна офіційно не отримувала згоди Білорусі про передачу затриманих бійців російської ПВК, повідомляє Telegram-канал Klymenko Time. Також Кулеба зазначив, що що Україна запросила у Білорусі видачі громадян Росії, затриманих під Мінськом.

З архіву ПУ. Безнадійна справа: Як шаман з Жириновського бісів виганяв (відео)

четвер, 1 жовтень 2020, 18:00

Лідер ЛДПР зацікавився бубном, і попросив провести обряд очищення від нечисті. Одіозний російський політик і глава ЛПДР Володимир Жириновський побував в московському парку Зарядьє, де ненці провели над ним обряд очищення від негативної енергії і нечист...

"Россия готова пожертвовать Арменией ради торговли с Турцией", - блогер

четвер, 1 жовтень 2020, 17:28

"Россия вряд ли станет ввязываться в конфликт в Нагорном Карабахе, несмотря на то, что она связана с Арменией договором о коллективной безопасности", - пише у своєму блозі Юрій Касьянов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Мы уже видели шерохова...