
Російські окупанти готуються до здійснення чергової провокації на Запорізькій атомній електростанції, передають Патріоти України.
Як зазначається у повідомленні в Telegram-каналі Генерального штабу Збройних сил України, за наявними даними розвідки, російські терористи готуються до проведення чергової провокації на Запорізькій АЕС - ще однієї операції під фальшивим прапором.
"Росія є єдиним терористом у світі, який тримає в заручниках атомну станцію та використовує її для шантажу України та усього світу. Ніхто інший, окрім російських терористів, не ставив світ так близько до межі свідомої радіаційної катастрофи", - наголосили у Генштабі.
Зауважується, що лише за нещодавні тижні Росія вже кілька разів намагалася перекласти на Україну відповідальність за використання безпілотників для атак на обʼєкти ЗАЕС.
"Це свідомі російські дії, які продовжують російську ж практику шантажу нашої держави та усієї міжнародної спільноти ризиком катастрофи на ЗАЕС", - йдеться у повідомленні.
Підкреслюється, що Україна завжди відповідально ставилася і ставиться до безпеки ядерних обʼєктів, і лише повернення ЗАЕС під контроль України здатне відновити реальну безпеку станції.
"Допоки російські терористи знаходяться на ЗАЕС, тримають там свою бойову техніку та мають можливість проводити свої операції, безпека станції не може бути гарантована", - наголосили у Генштабі.
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...