Велика небезпека: Військові заводи КНДР перевели на повну потужність для забезпечення потреб РФ

Усі підприємства Північної Кореї, які задіяні у виробництві боєприпасів, працюють на максимальній потужності. Керівництво КНДР перевело військові заводи на повну потужність, щоб здійснювати постачання озброєнь до Росії, передають Патріоти України.

Про це повідомив міністр оборони Південної Кореї Шин Вон Сік. При цьому деякі заводи КНДР працюють лише на 30% своєї потужності через світові санкції, обмежений доступ до сировини та нестачу електроенергії, цитує Yonhap південнокорейського посадовця.

За словами Шин Вон Сіка, КНДР вже отримує продовольство від РФ. Також Росія надає сировину та деталі, які використовуються у виробництві озброєнь.

Це вже призвело до стабілізації цін на продовольство у Північній Кореї. Посадовець припустив, що за умовою взаємозалежності країн обсяг військово-технічної допомоги між РФ та КНДР у майбутньому ще збільшиться.

Міністр оборони Південної Кореї також заявив, що РФ надала Пхеньяну супутникові технології. Це лише припущення, але опосередковано його підтверджує виведення силами КНДР в листопаді минулого року на орбіту свого першого супутника-шпигуна.

Українська артилерія працює вже на повну силу: У ЗСУ розповіли про зміни на фронті

неділя, 23 червень 2024, 0:30

Росіяни намагаються провести ротацію на Харківському напрямку . Можливості української артилерії на фронті суттєво посилилися останнім часом. Наразі у плані засобів ураження на лінії зіткнення досягнуто певного паритету. . Про це розповів речник опер...

Історичне рішення США зірвало потужний наступ Путіна: 90 тисяч росіян готувались вдертися до України, але вчасно отримали по зубах - Associated Press

неділя, 23 червень 2024, 0:15

Сили оборони України знищували цілі колони ворожих військ, що висувались до державного кордону, щоб увірватися до Харківщини. Понад 90 тисяч російських військових готувалися до нового наступу на територію України в той час, коли США дозволили ЗСУ вико...