Велика радість: Україна повернула ще 4 морпіхів-захисників Маріуполя

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак розповів, що 4 звільнених військовослужбовців – це морпіхи, які захищали Маріуполь. Ще 2 цивільних, які повернулись додому, допомагали ЗСУ, повідомляють Патріоти України.

Список звільнених з полону військових

Україні вдалося повернути 4 морських піхотинців, які захищали Маріуполь. З них 2 офіцери та 2 солдатів. Серед останніх, до речі, жінка.

Загалом в Україну повернулись:

  • Булахов Олексій,
  • Костенко Микола,
  • Герасименко Людмила,
  • Іван Земляной.

Що відомо про цивільних, які потрапили у полон

Окупанти нарешті віддали 2 мирних українок, яких незаконно взяли у полон: Вікторію Андрушу та Яну Майбороду.

Андрушу Вікторію 27 березня російські солдати забрали з дому, бо в телефоні дівчини знайшли дані про ворожу техніку, які вона передавала ЗСУ. Згодом її відвезли до росії і утримували в Курському СІЗО.

Майборода Яна опинилася в полоні через те, що у її телефоні зайшли фотографії техніки росіян на території Чорнобильської зони.

"Наші – вдома. Коли ми повертаємо людей - це завжди велика радість. Коли я бачу, як наші люди їдуть додому і можуть обійняти своїх рідних після полону у ворога, який втратив будь-яке людське обличчя, це найкраща мотивація працювати 24/7", – написав Андрій Єрмак.

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...