Велика "зрада"? "Дискримінує російську!" Скандальний "слуга народу" пішов проти української мови

Скандальний народний депутат України від "Слуги народу" Макс Бужанський заявив, що вніс до Верховної Ради України законопроект про скасування закону 5670-д про українську мову. Анонс українофобської ініціативи він опублікував на своїй сторінці у Facebook, пославшись на вимоги Венеційської комісії, передають Патріоти України.

"Друзі, вніс до парламенту законопроєкт про визнання закону про державну мову таким, що втратив чинність. Про скасування закону про мову, якщо комусь зрозуміліше так. На базі нововиявлених обставин, зважаючи на рішення Венеційської комісії. Ми всі прекрасно розуміємо, що нічого спільного із захистом і розвитком української мови чинний закон не має. Що закон цей спрямований на дискримінацію носіїв інших мов, в першу чергу, російської мови", – вибухнув обуреннями одіозний представник президентської політсили.

Також Бужанський заявив, що закон 5670-д нібито завдає шкоди Україні, виштовхуючи її громадян зі свого інформаційного поля в чуже, а також "вбиває і принижує" україномовну літературу, ставлячи її в "неконкурентне становище і не даючи їй рости".

Нардеп висловив думку, що чинний закон нібито спрямований тільки на тих, хто не хоче бачити Україну сильною, сучасною і багатонаціональною державою.

"Та й чорт з ними, я говорю не від їх особи. Упевнений, скасування закону про мову в чинній редакції відкриє можливість для написання дійсно вартісного документу. Широкої дискусії на цю тему між жителями сходу і заходу України, націоналістами, раціоналістами, діячами культури, представниками медіа. І новий закон буде відповідати інтересам нашої країни і європейських цінностей, про які так багато говорили автори попереднього закону. І якими вони знехтували, відверто обмеживши і принизивши права неукраїномовних громадян України, про що прямо йдеться у висновках Венеційської комісії", – продовжив свої випади проти державної мови Бужанський.

Відзначимо, що станом на 14:11 ніяких відомостей про законопроєкт Бужанського на сайті Верховної Ради не було.

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...

Хіти тижня. "Молотов и Риббентроп мертвы, но их дело живет. Глядя с того света на пресс-конференцию Путина и Меркель, Сталин и Гитлер наверняка аплодируют стоя", - експерт

четвер, 23 січень 2020, 1:00

"Переговоры президента России Владимира Путина и федерального канцлера Германии Ангелы Меркель, прошедшие 11 января в Москве, завершились совместной пресс-конференцией, на которой было озвучено много интересного. Впрочем, большое число важных тем было ...