Велика Британія готова прокредитувати будівництво вісьмох малих ракетних корветів для України

Якщо не завадять лобісти вітчизняного ВПК, Україна в стислі терміни отримає потужну флотилію з ефективним протикорабельним озброєннями "під ключ". Натомість в Міноборони проштовхують проект 1970-х без наявних озброєнь та внятного фінансування.

Ударний ракетний катер проєкту RMK Marine

Велика Британія готова прокредитувати будівництво вісьмох ракетних катерів для України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Європейську правду. При цьому два перших корпуси мають бути побудовані на території Великої Британії, а решта – на суднобудівному підприємстві в Україні.

В ході робіт за кордоном українські спеціалісти зможуть отримати необхідну кваліфікацію для подальшого виробництва шести корпусів в Україні. Підприємство виробник на території нашої держави обиратиме Кабінет Міністрів України.

Пуск протикорабельної ракети з ракетного катери ВМС Пакистану Фото: ВМС Пакистану

Нагадаємо, що пропозиція з «туманного альбіону» – це проєкт 50-метрових ракетних катерів водотоннажністю близько 400 тонн, що можуть нести ударне озброєння у вигляді восьми протикорабельних ракет, як іноземного виробництва, так і типу «Нептун» коли роботи по морській версії будуть завершені.

Окрім будівництва ударних ракетних катерів, Велика Британія готова надати кошти і на інші проєкти для ВМС ЗС України.

Загалом мова йде про 1,6 млрд доларів (1,2 млрд фунтів стерлінгів) які може надати Велика Британія у позику на 10 років.

За такою ж схемою вже будуються патрульні катери OCEA для Морської охорони, а також працюють за кордоном, наприклад В’єтнам нещодавно отримав 348,2 млн доларів США від Японії на будівництво шести кораблів типу Kunigami.

"Як мене ця армія за***ла разом з державою ***ною": Окупант бідкається мамі, що з війни в Україні ніяк не можна втекти

субота, 28 травень 2022, 14:40

Російські військові, які ще донедавна сильно хотіли воювати проти України, шукають шляхів відступу. Рідним вони продовжують скаржитися на те, що втекти з армії просто неможливо. Про це свідчить одна з перехоплених розмов окупанта з його матір'ю, переда...

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...