Велика Британія готова прокредитувати будівництво вісьмох малих ракетних корветів для України

Якщо не завадять лобісти вітчизняного ВПК, Україна в стислі терміни отримає потужну флотилію з ефективним протикорабельним озброєннями "під ключ". Натомість в Міноборони проштовхують проект 1970-х без наявних озброєнь та внятного фінансування.

Ударний ракетний катер проєкту RMK Marine

Велика Британія готова прокредитувати будівництво вісьмох ракетних катерів для України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Європейську правду. При цьому два перших корпуси мають бути побудовані на території Великої Британії, а решта – на суднобудівному підприємстві в Україні.

В ході робіт за кордоном українські спеціалісти зможуть отримати необхідну кваліфікацію для подальшого виробництва шести корпусів в Україні. Підприємство виробник на території нашої держави обиратиме Кабінет Міністрів України.

Пуск протикорабельної ракети з ракетного катери ВМС Пакистану Фото: ВМС Пакистану

Нагадаємо, що пропозиція з «туманного альбіону» – це проєкт 50-метрових ракетних катерів водотоннажністю близько 400 тонн, що можуть нести ударне озброєння у вигляді восьми протикорабельних ракет, як іноземного виробництва, так і типу «Нептун» коли роботи по морській версії будуть завершені.

Окрім будівництва ударних ракетних катерів, Велика Британія готова надати кошти і на інші проєкти для ВМС ЗС України.

Загалом мова йде про 1,6 млрд доларів (1,2 млрд фунтів стерлінгів) які може надати Велика Британія у позику на 10 років.

За такою ж схемою вже будуються патрульні катери OCEA для Морської охорони, а також працюють за кордоном, наприклад В’єтнам нещодавно отримав 348,2 млн доларів США від Японії на будівництво шести кораблів типу Kunigami.

ХАМАС потужно атакував центральний і південний Ізраїль, люди в паніці тікають у сховища (відео)

неділя, 16 травень 2021, 9:30

В неділю, 16 травня, палестинський рух ХАМАС випустив шквал ракет по центральному і південному Ізраїлю. Місцеве населення перебувають у сховищах, захищаючись від ракет, передають Патріоти України. Водночас ізраїльська армія змогла перехопити більшість...

"Еще один бессмысленный "золотой батон" вдобавок к Януковичу и его шайке без надобности": У Роcії пояснили, чому Путін не кинеться рятувати кума Медведчука

неділя, 16 травень 2021, 9:12

"Путин печалится по поводу своего кума Медведчука. На главу политсовета "Оппозиционной платформы - За жизнь" и его соратника Козака в Украине завели уголовку по подозрению в госизмене и расхищении национальных ресурсов в Крыму. Козак своевременно уехал...