​Великобританія негайно відправить Україні додаткове озброєння та нелетальну допомогу

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що він «приголомшений жахливими подіями в Україні» та обговорив ситуацію з президентом України Володимиром Зеленським, зазначають Патріоти України.

«Президент Путін обрав шлях кровопролиття та руйнувань, розпочавши цей неспровокований напад на Україну, – написав Джонсон у Твіттері. – Сполучене Королівство та наші союзники дадуть рішучу відповідь».

Британський прем'єр не став вдаватися до конкретних деталей, але раніше підтвердив, що в Україну буде направлена летальна оборонна зброя та нелетальна допомога.

Великобританія вже відправила українським військовим протитанкову зброю, щоб допомогти їм протистояти загрозі російських військ, сконцентрованих біля кордону країни.

«Це включатиме летальну допомогу у формі оборонної зброї та нелетальну допомогу», – охарактеризував прем'єр-міністр новий пакет.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 1 жовтня

неділя, 1 жовтень 2023, 8:01

Українці продовжують успішно утилізувати артилерію ворога, котру добу поспіль тримаючи планку у 30-40 одиниць. Таким чином зменшуючи шанси окупантів на успішну оборону та наступальні дії. Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 01.10.24 орієнто...

Ворог протягом доби безуспішно намагався відновити втрачені позиції в районі Кліщіївки, Авдіївки, Новодарівки, - Генштаб

неділя, 1 жовтень 2023, 7:48

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закр...