Велика Британія передала Україні додатково ще тисячу ракет класу "земля-повітря"

Міністр оборони Великобританії Бен УоллесВеликобританія надала Україні близько тисячі додаткових ракет класу "земля-повітря" для протидії російській загрозі українській інфраструктурі. Про це у середу, 9 листопада, повідомляє сайт британського уряду.

Зазначається, що про передачу додаткового озброєння повідомив міністр оборони Бен Воллес під час візиту до місць навчання українських військовослужбовців у Великій Британії.

"Великобританія передає зенітні ракети у відповідь на прохання України посилити засоби її протиповітряної оборони та захист її критично важливої інфраструктури, яка постійно зазнає атак з боку Росії", - зазначив він.

За його словами, передані зенітні комплекси, що складаються з пускових установок та ракет, можуть бути використані у поєднанні з наявними можливостями Збройних Сил України та здатні збивати такі повітряні цілі, як російські безпілотники та крилаті ракети.
"Зобов'язання надати ще сотні ракет класу "земля-повітря" є продовженням нашої оборонної підтримки України проти російської агресії та допоможе Україні протистояти загрозі незаконної поразки критично важливих об'єктів національної інфраструктури", - сказав Уоллес.

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...

"Почали перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене": ЗС РФ готують "жест доброї волі" на Херсонщині, - командування "Південь"

субота, 25 березень 2023, 21:30

Українські військові вбачають ознаки так званого жесту доброї волі окупантів, які розосередилися на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Солдати ворожої армії намагаються там пакувати крадені в українців речі та відправляти їх у Росію, пер...