​Велика Британія підкине Україні ще певних видів озброєнь, котрих ЗСУ потребує якнайскоріше, - Резніков

Міністр оборони України провів телефонну розмову з британським колегою

Україна невдовзі отримає допомогу від Великої Британії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, посилаючись на результати телефонної розмови зі своїм візаві з Лондона, зазначають Патріоти України.

«Обговорили з моїм колегою і добрим другом України міністром оборони, державним секретарем оборони Великої Британії Беном Воллесом поточну безпекову ситуацію в регіоні та обмінялися думками щодо можливих сценаріїв розвитку подій. Я вдячний нашим британським партнерам за послідовну підтримку, в тому числі й допомогу, яку Британія направляє до України. До речі, вже незабаром ми очікуємо отримати такий вантаж», – написав Резніков.

Міністр оборони подякував Воллесу «за постійний прямий контакт і за те, що його допомога стосуватиметься не тільки поставок оборонної амуніції, а й готовності комунікацій з оборонними відомствами інших країн».

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...

"Вашингтонські відьми в екстазі": Роспропаганда зганьбилася "містикою" про Зеленського (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:23

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...