Великодержавний хам у пошуках аргументації: Лаврову почувся "відзвук КВК" у заяві Зеленського щодо повномасштабної війни з державою-агресором

Росія вже звикла "до огульних заяв, які просякнуто русофобією наскрізь", заявив міністр Х*йла, зазначають Патріоти України.

У коментарях Президента України Володимира Зеленського про можливість повноцінної війни з Росією можна почути "відлуння КВК". Про це сказав глава МЗС РФ Сергій Лавров на форумі сучасної журналістики Вся Россия-2021.

"Вважаю, що ці коментарі - вони навіть не заслуговують на хоч би яку увагу. Ми звикли до цих огульних заяв, які просякнуто русофобією наскрізь", - заявив російський міністр.

Водночас Лавров висловив прикрість через те, що Зеленський, який "прийшов зовсім під іншими гаслами до влади, який отримав підтримку також на сході України, тепер робить заяви, що той, хто живе в Україні і вважає себе росіянином, повинен виїхати в Росію".
Також Лавров навів заяви Зеленського про те, що він хотів би виконати всі свої передвиборчі обіцянки під час цього президентського терміну, а потім "поїхати відпочивати". Про це Український лідер заявив, коли відповідав на питання про плани балотуватися на другий термін.
"Те, як він виконує свої обіцянки, ми все це прекрасно бачимо. Вся низка законодавчих ініціатив спрямована чітко на підрив кожного положення Мінських домовленостей. Але я бачу тут ще відображення КВК. Можливо, так і потрібно завойовувати серця своїх виборців. Але це сумно, якщо інших способів не залишилося", - вважає міністр.
Раніше Зеленський під час форуму YES Brainstorming, коли відповідав на питання модератора дискусії, заявив, що допускає ймовірність повноцінної війни з Росією. Водночас він додав, що це був би помилковий варіант розвитку подій, це було б "найбільшою помилкою саме Російської Федерації".

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...