Великодержавницьке хамство в усій красі: Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова образила Чехію і чехів

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова відреагувала на заяву влади Чехії, котра подякувала Великій Британії, Естонії, Латвії і Литві за "підтримку в дипломатичному протистоянні з Росією", процитувавши слова чеського письменника Карела Чапека, зазначають Патріоти України.


"Власти Чехии в пятницу поблагодарили Великобританию за поддержку позиции Праги в дипломатическом противостоянии с Россией", - написала Захарова у соцмережі.

Вона також нагадала, що міністр закордонних справ Чехії у себе у твітері подякував Латвії, Литві та Естонії, які 23 квітня на знак солідарності з Прагою оголосили про висилку російських дипломатів.

"Сколько же всего из чешской классики вспомнилось за эти дни. Сейчас вот можно и Чапека процитировать: "Саранча — стихийное бедствие, хотя в одиночку она совсем не страшна. То же самое..."- написала Захарова.

Вона зазначила, що не пам'ятає закінчення цитати і закликала знайти його "самим".

Цитата, яку навела рашистська дипломатка, закінчується словами "то же самое и с дураками".

Захарова у люті: Twitter заморозив офіційний акаунт МЗС Росії англійською мовою

вівторок, 9 серпень 2022, 22:40

Офіційний англомовний обліковий запис міністерства закордонних справ Російської Федерації на Twitter заморожений на невизначений період. Причиною стала чергова брехня та вигадки хворої уяви в публікаціях. Про це повідомили в самому МЗС, щиро обурюючись...

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...