Великодержавницьке хамство в усій красі: Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова образила Чехію і чехів

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова відреагувала на заяву влади Чехії, котра подякувала Великій Британії, Естонії, Латвії і Литві за "підтримку в дипломатичному протистоянні з Росією", процитувавши слова чеського письменника Карела Чапека, зазначають Патріоти України.


"Власти Чехии в пятницу поблагодарили Великобританию за поддержку позиции Праги в дипломатическом противостоянии с Россией", - написала Захарова у соцмережі.

Вона також нагадала, що міністр закордонних справ Чехії у себе у твітері подякував Латвії, Литві та Естонії, які 23 квітня на знак солідарності з Прагою оголосили про висилку російських дипломатів.

"Сколько же всего из чешской классики вспомнилось за эти дни. Сейчас вот можно и Чапека процитировать: "Саранча — стихийное бедствие, хотя в одиночку она совсем не страшна. То же самое..."- написала Захарова.

Вона зазначила, що не пам'ятає закінчення цитати і закликала знайти його "самим".

Цитата, яку навела рашистська дипломатка, закінчується словами "то же самое и с дураками".

"Відносини людини зі смертю – дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

середа, 20 жовтень 2021, 19:15

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розпов...

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...